close
loading
etykieta spa

Wizytaj w Starej Łaźni SPA

to wydarzenie mające na celu pełen relaks i oderwanie od codziennych obowiązków

By maksymalnie umilić Państwu ten czas i odpowiedzieć na pytania, które mogłyby się pojawić stworzyliśmy klucz, który pomoże odnaleźć się w świecie SPA

 

 • O której mam przyjść na umówiony zabieg?

  Umówiona godzina jest godziną rozpoczęcia zabiegu. Rekomendujemy przyjście 10-15 minut wcześniej, by móc w spokoju przygotować się do zabiegu.

   

 • Czy mogę się umyć przed zabiegiem?

  Prysznic przed zabiegiem poprawia komfort podczas zabiegów oraz sprawia, że składniki aktywne używanych kosmetyków mają szansę lepiej zadziałać. Jeśli planujesz skorzystać z natrysku przed zabiegiem uprzedź nas o tym, a zorganizujemy prysznic tak, by mogło się odbyć w maksymalnym komforcie, bez konfliktu z innymi zabiegami.

   

 • Jak mam się ubrać do Starej Łaźni SPA?

  Podczas zabiegów wykorzystujemy oleje, oliwki oraz inne produkty, które sprawiają, że ciało cieszy się bogactwem składników odżywczych, a umysł odpręża. By komfortowo ubrać się po zabiegu zalecamy wybór luźnego ubioru wykonanego z naturalnych tkanin.

   

 • Co mam ze sobą zabrać?

  Umawiając się na zabieg spa nie musisz zabierać ze sobą niczego oprócz dobrego humoru. Otrzymasz od nas komplet bielizny jednorazowej, klapki oraz ręcznik.

   

 • Czy mogę powiedzieć przed masażem/zabiegiem o swoich uwagach?

  Masaż jest niezwykle indywidualną sprawą. By w pełni cieszyć się tym przeżyciem uprzedź naszych terapeutów spa przed zabiegiem o uwagach lub kwestiach, które są dla Ciebie ważne. Sprawi to, że w będziemy mogli sprawić, by masaż był dla Ciebie doświadczeniem idealnie przyjemnym.

   

 • Czy muszę wypełniać kartę klienta?

  W Starej Łaźni SPA obowiązuje wypełnienie karty klienta, która pozwala m.in. na wykluczenie ewentualnych przeciwdziałań do zaplanowanych zabiegów. Gwarantujemy ochronę Twoich danych, dlatego są one używane wyłącznie na nasz użytek i tylko na potrzeby wykonania zarezerwowanych zabiegów. W każdym momencie przysługuje Ci prawo usunięcia danych lub ich modyfikacji.