close
loading
spa

Witamy Cię w Starej Łaźni SPA

Tutaj dusza odradza się na nowo, a historia spotyka ze współczesnością…

Bijące serce Krakowa otwiera przed Tobą to, co ma najlepsze. U podnóża zamku dawnych królów, nieopodal nasyconego soczystą zielenią skweru znajdziesz miejsce, które zawieszone pomiędzy historią, a teraźniejszością pomoże Ci odrodzić duszę na nowo.

 

Historia Starej Łaźni SPA pisana jest na kanwie utkanej z opowieści, legend i magii przenikających mury tego miejsca. Jej historia zaczyna się około 150 lat temu, kiedy mieszkańcy oczyszczając ciała i poddając się rytualnym zabiegom w mykwie osiągali duchowe odrodzenie. Rytualna łaźnia pozwalała im na odzyskanie równowagi oraz powrót do codziennych spraw z sercem spokojnym i czystym. Datowana na 1880 rok Łaźnia Paryska Abrahama Kamslera mieściła się dokładnie w miejscu, do którego zapraszamy Cię teraz.

 

Kontynuując charakter tego wyjątkowego miejsca dziś również proponujemy Ci pełne odrodzenie. Podczas ceremonialnych zabiegów spa dedykowanych specjalnie Tobie odzyskasz pełnię harmonii duszy i ciała. W towarzystwie delikatnych oparów ziół i kojącego ciepła świec odkryjesz magiczną historię oczyszczających ceremonii. Użyte do rytuałów produkty marki Kurland tworzone są tuż przed zabiegiem, a ich skład to pełnia natury.

 

Stara Łaźnia SPA to obietnica wyjątkowego klimatu i gwarancja pięknie spędzonego czasu

Zapraszamy!