close
loading
kosmetyki spa KURLAND

W Starej Łaźni SPA wierzymy w głęboką moc natury i jej uzdrawiające piękno

Swoje działania opieramy o produkty marki Kurland zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających. Są to najwyższej jakości produkty oparte o składniki wprost z natury. Pochodzą z ekologicznych upraw regionu Kurlandii, posiadają proste składy oraz brak w nich chemicznych dodatków – wszystko to sprawia, że gwarantujemy Ci relaks najwyższej klasy. Ekskluzywne kosmetyki wspierają nasze działania i pozwalają na holistyczne podejście do tematyki harmonii ciała, umysłu i duszy.


Ceremoniał dokonujący się na Twoich oczach

Wyjątkowością kosmetyków Kurland jest to, że ich przygotowywanie odbywa się bezpośrednio przez zabiegiem. Precyzyjne receptury skomponowane pod konkretne zabiegi sprawiają, że całość nabiera wyjątkowego kunsztu i autentyczności. Masz okazję być częścią rytuału już od pierwszych chwil jego przygotowywania.

 

Zmysłowy charakter i właściwości terapeutyczne

Kosmetyki Kurland mimo wyjątkowo sensualnego charakteru posiadają też silne działanie  terapeutyczne. Dzięki produkcji odbywającej się ze współpracy z lekarzami, naukowcami i praktykami zabiegowymi produkty działają nie tylko na psychikę, ale i na ciało.

Dzięki zawartym w kosmetykach mikro i makroelementom oraz wysokiej zawartości pierwiastków śladowych i kwasów huminowych wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Są jak antyseptyk i antybiotyk w jednym. Po zabiegach z ich udziałem skóra jest głęboko oczyszczona, zrelaksowana i ukojona.

Olejki eteryczne i oleje używane podczas zabiegów pozwalają na dostosowanie do każdej okazji  i nastroju. Aromaty słoneczne i orzeźwiające lub chłodne i wyciszające – każdy zabieg jest źródłem piękna i zmysłowych doznań.