close
loading

Zabiegi SPA Kraków

MENU SPA

Serdecznie witamy w gabinecie Stara Łaźnia – strefie niesamowitych zabiegów SPA i rozmaitych rodzajów masażów, które zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o wyczerpanych ze zmęczenia ciałach i nadszarpniętych codziennością nerwach!

Z dumą prezentujemy bogatą ofertę zabiegową naszego ośrodka, który prawdopodobnie już po pierwszych odwiedzinach stanie się Twoim ulubionym miejscem do zagwarantowania sobie prawdziwego odpoczynku i zregenerowania się po nawet najbardziej stresujących czy męczących sytuacjach!

Zabiegi SPA w Starej Łaźni!

Sam zdecyduj, które z naszych zabiegów będą najbardziej dla Ciebie odpowiednie! Na początek proponujemy krótkie, lecz niezwykle kojące ceremonie powitalne dla dłoni i stóp, które właściwie przygotują Twoje ciało i zmysły na dalsze poznawanie świata Starej Łaźni. Jesteś gotów na więcej? Mamy taką nadzieję, bo czeka na Ciebie naprawdę sporo!

Przekonaj się o korzyściach płynących z różnego rodzaju masaży, które pozwolą zadbać jednakowo o ciało i umysł. Oczyść skórę i pozbądź się nagromadzonych toksyn dzięki kompleksowemu oczyszczaniu organizmu. Jeżeli pragniesz podarować swojemu ciału holistyczne wsparcie możesz skorzystać z wyjątkowych okładów bądź odżywczych i relaksacyjnych kąpieli. Z kolei pobudzające i rewitalizujące rytuały SPA pozwolą zwiększyć tempo przemiany materii bądź poprawić krążenie.

To jednak nie wszystko w naszej ofercie!

Dla niezdecydowanych i pragnących wielowymiarowego wsparcia polecamy specjalne pakiety SPA! Możesz samodzielnie bądź z bliską osobą przekonać się o wszechstronnej pielęgnacji! Nadarza się niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić w praktyce skojarzone działanie kilku zabiegów, które zostały połączone w trakcie jednej sesji!

Każdy zabieg w Starej Łaźni jest wykonywany przez wyspecjalizowanych i certyfikowanych masażystów, którzy przez lata zdobywali swoje doświadczenie w branży SPA. Wszystkie oferowane zabiegi są wykonywane przy pomocy wysokiej jakości dermokosmetyków i składników pielęgnacyjnych, które są całkowicie bezpieczne oraz w pełni przyjazne dla zdrowia.