close
loading

Ceremonie spa Kraków

CEREMONIE POWITALNE

Prawdziwy gospodarz wie, że odpowiednie przywitanie nadchodzących gości pozwala stworzyć odpowiednią atmosferę na dalszą część wieczoru. W naszym przybytku z nieukrywaną przyjemnością przyjmiemy każdego, kto pragnie podarować własnemu ciału i zmysłom niezbędne odprężenie oraz chce zapomnieć o wszelkich problemach znajdujących się poza murami Starej Łaźni. Zanim jednak oddasz się rozkosznym kąpielom, relaksującym i energetyzującym masażom bądź zdecydujesz się przystąpić do rytuałów SPA, proponujemy krótkie preludium, które przygotuje Cię na dalszą podróż po kojących zabiegach oferowanych w naszym salonie.

Mianem ceremonii powitalnych nazywamy delikatne zabiegi o wygładzającym charakterze dla dłoni i stóp, które w asyście naturalnych dodatków o niesamowitym aromacie i rozluźniających właściwościach sprawią, że zaczniesz odzyskiwać zaburzony balans emocjonalny i poczujesz wewnętrzny spokój. Z kolei Twoje ciało zostanie odpowiednio nawilżone i oczyszczone, co można potraktować za prawdziwy wstęp do późniejszych zabiegów z naszej oferty.

Zapraszamy Cię do świata wellness & SPA, w którym poczujesz się naprawdę sobą!

Nasze ceremonie powitalne mają kompleksowy charakter. Odżywcze dla ciała kąpiele łączą się ze złuszczającymi skórę peelingami czy niwelującymi obrzęki okładami, które w asyście wyjątkowych komponentów pozwalają naszemu organizmowi odczuć ukojenie po nawet najbardziej wyczerpującym dniu. Z kolei unoszący się w ceremonialnych salach zapach niesamowicie aromatycznych ziół, maku czy płatków róż spowoduje, że w przeciągu tych kilkudziesięciu minut pozbędziesz się nadmiaru uciążliwego stresu.

Mistrzowie każdej ceremonii powitalnej mogą pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami, niezbędnymi kompetencjami i kwalifikacjami, a przede wszystkim nienaganną kulturą i podejściem do naszych gości. Realizowane przez nich zabiegi nie są zwykłą usługą, a prawdziwie magicznym doświadczeniem dla naszego ciała i ducha! Podaruj sobie komfort, na który naprawdę zasługujesz!

Zapraszamy do Starej Łaźni! Miejsca, gdzie każdy gość poczuje się niezwykle wyjątkowo!