close
loading

Kąpiele SPA Kraków

KĄPIELE SPA

Jednym z najlepszych sposobów na relaks i wyciszenie po długim męczącym dniu jest ciepła kąpiel, podczas której unosi się delikatny i aromatyczny zapach wprawiający w dobry nastrój. Niestety nie każdy z nas może pozwolić sobie na taki komfort, ale nic straconego. W Starej Łaźni przygotowaliśmy niesamowicie odprężające i niezwykle oczyszczające kąpiele, które przyniosą wiele niesamowitych korzyści.

W trakcie 30-minutowej kąpieli możesz przeżyć niezwykle intensywną podróż w asyście krystalicznie czystej i odpowiednio nagrzanej wody, która została wzbogacona jednym z czterech naturalnych dodatków. Możesz dokonać samodzielnego wyboru, który z nich okaże się Twoim dzisiejszym przewodnikiem w drodze do pełnego wypoczynku i całkowitej ucieczki od niekomfortowego poczucia stresu. Kozie mleko, piwo, woda różana z płatkami róż lub czerwone wino – każde z nich wspomoże odnowę prawidłowej kondycji skóry, a także przyniosą konieczną ulgę dla utrzymującego się poczucia przemęczenia i kiepskiego samopoczucia.

Kąpiele SPA idealnie sprawdzą się jako dodatek do innych zabiegów!

Działanie kąpieli pozwala na oczyszczenie, odprężenie i wyraźne pobudzenie mikrokrążenia. Ich właściwości świetnie sprawdzą się dla pielęgnacji skóry, przeciwdziałania nieprawidłowościom estetycznym (np. zaskórniki, zmarszczki) czy w trakcie zaburzonego kolorytu skóry. Kąpiele charakteryzują się wyraźnymi właściwościami antyseptycznymi, które wzmagają odporność i ograniczają ponowne powstawanie niedoskonałości.

Wszystkie kąpiele mogą być realizowane dla 1 lub 2 osób. Usługa z powodzeniem może być wykorzystana jako forma pomysłu na randkę, prezentu dla bliskiej osoby lub kogoś z rodziny (np. Walentynki, Dzień Kobiet, rocznica, urodziny) czy benefit do wynagrodzenia dla pracowników w Twojej firmie. Kąpiele i inne zabiegi SPA są przeprowadzane przez wykwalifikowany personel, a wysokiej jakości produkty i bogate zaplecze ośrodka stanowi gwarancję światowego poziomu realizowanych usług.

Przekonaj się o odżywczej mocy kąpieli SPA w Starej Łaźni – miejsca dającego pomoc poprzez przyjemność!