close
loading

Ceremonie spa Kraków

OCZYSZCZANIE CIAŁA

Zachowanie zdrowej i jędrnej skóry okazuje się nie lada wyzwaniem. Pomimo właściwego odżywiania i regularnej pielęgnacji wielokrotnie możemy borykać się z mniej lub bardziej widocznymi niedoskonałościami. Przebrzmiała, niekiedy wręcz zwiotczała skóra, która jest niewłaściwie nawodniona i towarzyszą jej liczne zaburzenia mikrokrążenia, wyraźnie pogarsza estetykę naszego ciała. To jednak nie wszystko! Nagromadzone w skórze toksyny stanowią jawny sygnał o nieprawidłowościach związanych z przemianą materii, a złe nawyki żywieniowe wielokrotnie powodują wyraźne nieprawidłowości na powierzchni naszego ciała.

Dlatego podaruj sobie prawdziwie zmysłowy relaks, który ukoi zszargane nerwy i pozwoli na dogłębny detoks zaniedbanej skóry! Zabiegi oczyszczające w Starej Łaźni to kompleksowe połączenie wysokiej jakości naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które pozwolą nadać Twojemu ciału odpowiednie nawilżenie i przywrócić mu prawdziwą miękkość. Możesz na dobre zapomnieć o szorstkiej i pozbawionej jędrności skórze, która wygląda na zmęczoną i przestarzałą.

Powiedz dość niedoskonałościom i na dobre uwolnij od nich własne ciało!

Zastanawiasz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy? Oczyszczające zabiegi w naszym ośrodku pozwolą Ci właściwie wygładzić skórę, przywrócić utraconą barwę i blask, a także wzbogacą jej komórki wieloma cennymi witaminami i substancjami czynnymi. Sprawimy, że Twoje ciało będzie pozbawione nadmiernie złuszczającego się naskórka, a aromatyczny zapach wykorzystanych dermokosmetyków wprowadzi Cię w błogi nastrój odprężenia i uspokojenia. W Starej Łaźni oczyszczamy nie tylko ciało, ale i zmysły – przywrócimy niezbędną równowagę, która mogła zostać zaburzona przez nagromadzony stres.

Nasz zespół tworzą certyfikowani i wykształceni profesjonaliści z niezbędnym doświadczeniem w branży beauty & SPA. Ich umiejętności i wiedza w asyście wysokiej jakości kosmetykami kosmetyków pielęgnacyjnych sprawi, że czas spędzony w naszym ośrodku będzie niezapomniany.

Zapraszamy do Starej Łaźni na ekskluzywne i holistyczne oczyszczanie ciała!