close
loading

Ceremonie spa Kraków

OKŁADY I ZABIEGI NA CIAŁO

Jeżeli Twoje ciało potrzebuje odprężenia i ukojenia po wielu meczących godzinach stresującej pracy, to warto mu zagwarantować ponad godzinę prawdziwie komfortowej pielęgnacji połączonej z błogim odpoczynkiem. W Starej Łaźni przygotowaliśmy profesjonalne okłady z odżywczych składników, które przywrócą świeżość Twojemu ciału oraz odnowią wyczerpane zasoby energii na skutek walki z codziennymi przeciwnościami. Podaruj sobie kilkadziesiąt minut pełnego wyciszenia z kojącym działaniem aromatycznych dodatków, które wspomogą odzyskanie utraconej równowagi.

Do dyspozycji gości przygotowano zabiegi o odżywczym i oczyszczającym charakterze, które pozwolą zrewitalizować ciało. Okłady są niezwykle pomocne w przypadkach przebarwień i zaburzeń kolorytu skóry, tendencji do wiotczenia, cellulitu, widocznych niedoskonałości czy nieprawidłowego nawodnienia. Każda sesja pozwala przywrócić naszemu ciału należną odporność, co umożliwia ograniczenie oddziaływania wielu niekorzystnych czynników np. skrajnym temperaturom, dużego poziomu nasłonecznienia czy zanieczyszczeń powietrza.

Otul ciało jednym z czterech składników, które zapewnią niezapomniane doznania!

W ofercie Starej Łaźni znalazły się okłady wykorzystujące regenerujące właściwości wysokiej klasy czerwonego wina, prawdziwie energetyzujące działanie odpowiednio uwarzonego piwa, pielęgnacyjne i upiększające korzyści składników zawartych w starannie wyselekcjonowanych płatkach róż oraz kojące oddziaływanie zmysłowej lawendy. Jeżeli nie możesz się zdecydować, to zdaj się na naszych profesjonalistów, którzy dobiorą właściwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Wszystkie zabiegi są realizowane pod czujnym okiem wykształconego i wykwalifikowanego personelu, którego zadaniem jest zadbać o maksymalny komfort i zadowolenie gości. W naszym gabinecie zapewniamy oryginalną podróż po świecie wellness & SPA, która jest realizowana w formie profesjonalnych sesji kosmetyczno-pielęgnacyjnych o nienagannym standardzie.

Zapraszamy do Starej Łaźni – miejsca, gdzie wszystko jest robione z myślą o ciele!