close
loading

Ceremonie spa Kraków

PAKIETY SPA

Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretną usługę i nie masz dokładnego pomysłu na formę spędzenia czasu w Starej Łaźni, to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór kompleksowego pakietu. Nasz wykwalifikowany personel zaprezentuje autorskie programy relaksacyjno-rewitalizujące, które umożliwią pełną regenerację dla ciała i zmysłów. Przekonaj się o wielowymiarowej pielęgnacji i odnowy skóry, które będzie przebiegać w asyście błogiego ukojenia zszarganych nerwów.

Wybór pakietów SPA jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną poznać Starą Łaźnię i przekonać się o wszechstronnych umiejętnościach naszych pracowników. Każdy pakiet stanowi połączenie kilku cennych pozycji (np. masażu, aromaterapii, pobytu w saunie i naturalnego peelingu ciała), które jako całość zapewniają niezwykle korzystne oddziaływanie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Zabiegi trwające od 60 do nawet 180 minut pozwolą na dobre zregenerować utraconą energię oraz przywrócić ciału niezbędną do codziennego funkcjonowania witalność.

Świetny pomysł na zrealizowanie SPA DAY!

W Starej Łaźni oferujemy pakiety, które mogą być realizowane przez 1 lub 2 osoby. Pobyt w naszym ośrodku i udział w zabiegach odżywczo-kosmetycznych jest idealną opcją na prezent dla ukochanego partnera lub partnerki, bliskich przyjaciół, członków rodziny czy oryginalna forma wynagrodzenia dla pracowników w Twojej firmie. Pakiety SPA mogą sprawdzić się jako niespodzianka, upominek z okazji rocznicy lub Walentynek, a także ciekawy sposób na weekendowe oderwanie się od rzeczywistości. To szansa na długi i relaksujący pobyt w wysokiej klasy ośrodku SPA, który pozwoli zapomnieć o codzienności i przywróci prawidłowy balans dla naszego ducha.

Każdy z zabiegów jest wykonywany przez certyfikowanych specjalistów i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków kosmetycznych, które są całkowicie bezpieczne i w pełni przyjazne dla zdrowia skóry. Program każdego pakietu został przygotowany tak, aby dostarczyć ciału maksymalnych korzyści na wielu płaszczyznach.

Dlatego wybierz coś dla siebie i odwiedź Starą Łaźnię – miejsce, do którego zawsze chcesz wracać!