close
loading

Rytuały spa Kraków

RYTUAŁY SPA

Goście odwiedzający nasz ośrodek mają niepowtarzalną okazję, aby na własnym ciele poczuć prawdziwą magię kryjącą się w świecie wellness & SPA. Zabiegi w Starej Łaźni są realizowane w formie rytuałów stanowiących prawdziwą ceremonię w hołdzie pięknego i zdrowego ciała, która emanuje luksusem i gwarantuje niepowtarzalną atmosferę.

Rewitalizujące i oczyszczające rytuały pozwalają przywrócić skórze zdrowy wygląd, a także wspomagają funkcjonowanie mikrokrążenia oraz walkę z niedoskonałościami. Zabiegi umożliwią ograniczenie odczuwanego zmęczenia, zwiększenie energii i motywacji oraz naładują nasze ciało olbrzymią ilością witamin i innych pożytecznych składników. Ceremoniały w Starej Łaźni kompleksowo zadbają o Twój balans psychofizyczny i zapewnią ogrom pozytywnej mocy, która napełni Cię do pokonywania codziennych przeszkód w drodze do samorealizacji i spełnienia marzeń!

Przekonaj się o prawdziwej magii odżywczych składników!

Rytuały w Starej Łaźni bazują na wysokiej jakości komponentach, które nie tylko uatrakcyjniają zabiegi. To właśnie one zapewniają magiczne właściwości naszych rytuałów! Pozwolą zadbać o kompleksową odnowę utraconej kondycji ciała i zmysłów, a także pozwolą zadbać o odpowiedni nastrój. Wszystko to w asyście urokliwego i niezwykle oryginalnego kompleksu, który oferuje najwyższy standard.

Mistrzowie ceremonii są doświadczonymi praktykami magicznej sztuki SPA, co gwarantuje odczucie prawdziwej mocy rytuałów w murach Starej Łaźni. To żadne kuglarskie sztuczki! Sekret tkwi w niesamowitych umiejętnościach i odpowiednich kwalifikacjach naszego zespołu, który daje z siebie wszystko dla zapewnienia gościom fachowej obsługi. Dermokosmetyki i produkty pielęgnacyjne wykorzystywane w naszym kompleksie SPA pochodzą od renomowanych i wysokiej klasy producentów. Całkowicie bezpieczne dla zdrowia skóry oraz sprzyjające odnowie naszego ciała.

Przystąp do rytuałów SPA w Starej Łaźni i przekonaj się, że ich korzystne właściwości to żadna iluzja!