close
loading

Masaż Chwila Ukojenia - dla zmęczonych nóg Kraków

MASAŻ CHWILA UKOJENIA - DLA ZMĘCZONYCH NÓG

Ruch towarzyszy nam każdego dnia. W mniejszej bądź większej ilości. Choć jednorazowo nie pokonujemy imponujących dystansów, to jednak tygodniowy bilans mógłby wprawić nas w nie lada zaskoczenie! Nasze nogi są codziennie angażowane do przemierzania dłuższych lub krótszych dystansów, co z biegiem czasu i postępującym wiekiem daje o sobie znać. Nie można też zapominać o pracy stojącej, która w długofalowej perspektywie także oddziałuje na stan i kondycję naszych kończyn dolnych. Jeżeli dodamy do tego regularne uprawianie aktywności fizycznej, to w praktyce mamy gotową odpowiedź, dlaczego wciąż odczuwamy w naszych nogach niekomfortowy ciężar bądź poczucie obrzmienia! Pamiętajmy, aby zadbać o nie podobnie jak o pozostałe części naszego ciała i zagwarantować im odpowiedni relaks po wyczerpującym dniu!

Masaż dla zmęczonych nóg - dlaczego warto?

  • Wspomaga poprawę krążenia krwi i chłonki
  • Zapewnia detonizację nadmiernie napiętych struktur
  • Łagodzi utrzymujące się uczucie przeciążenia i ciężkości
  • Ułatwia neutralizację przedwczesnego zmęczenia kończyn dolnych
  • Przyczynia się do przywrócenia niezbędnego komfortu i odprężenia
  • Wzmaga naturalne mechanizmy regeneracji i sprzyja polepszeniu odżywiania tkanek mięśniowych
  • Sprzyja poprawie powysiłkowej odnowy struktur u osób aktywnych fizycznie i regularnie trenujących

Cennik Stara Łaźnia SPA

45 min / 130 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż chwila ukojenia (dla zmęczonych nóg) w Krakowie

Masaże kończyn dolnych idealnie sprawdzą się u osób, które dużo chodzą lub spędzają znaczną część dnia w pozycji stojącej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zwolennicy aktywnego trybu życia (jednakowo amatorzy i profesjonaliści) również przekonali się o chwili ukojenia dla nóg po wyczerpujących treningach.

Podaruj swojemu ciału coś, na co naprawdę długo czekało! Sesja masażu dla zmęczonych i obolałych nóg świetnie sprawdzi się w połączeniu z masażami stóp, technikami antystresowymi oraz metodami ukierunkowanymi na głęboką relaksację całego ciała. Masażyści w naszym salonie dobiorą odpowiedni poziom intensywności oddziaływania na nadmiernie napięte i przeciążone mięśnie kończyn dolnych, co zapewni efektywne i zarazem niesamowicie łagodzące uczucie narastającego odprężenia.