close
loading

Masaż Kraków

MASAŻE CIAŁA

Historyczne tło masażu jako naturalnej formy leczenia narządu ruchu i zapewniającej odprężenie dla ducha sięga czasów starożytnych. Nasi przodkowie nie mając do dyspozycji innych sposobów na łagodzenie objawów związanych ze stanami przeciążeniowymi, decydowali się wykorzystać siłę własnych rąk do mobilizowania niezwykle napiętych i obolałych tkanek mięśniowych. Upływający się czas i zmieniający się świat nie odbiły się na popularności masażu! Po dziś dzień jest wykorzystywany w szeroko pojętej rehabilitacji ruchowej i medycynie manualnej.

Masaż to także jeden z głównych punktów branży Wellness & SPA, gdzie w przeciwieństwie do praktyki medycznej ma nieco inne zastosowanie. Oprócz terapeutycznego oddziaływania na normalizację napięcia przemęczonych mięśni, poprawy krążenia bądź redukcji utrzymujących się dolegliwości bólowych, sesje masażu okazują się mieć zbawienny wpływ na sferę psychiczną. Efekt rozluźnienia pozwala na poprawę samopoczucia, pozbycie się niekorzystnych następstw długotrwale oddziałującego stresu, może okazać się wartościowy dla ułatwienia zasypiania oraz wspomóc wyciszenie.

Zabiegi masażu w Starej Łaźni to prawdziwa uczta dla ciała i ducha!

W ofercie znajdziesz wiele rozmaitych zabiegów o charakterze terapeutycznym, relaksacyjnym i pielęgnacyjnym, które są wykonywane przez certyfikowanych specjalistów z uprawieniami do wykonywania masażu. Seanse są realizowane w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach będących gwarancją niezbędnej ciszy i spokoju. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy naturalne olejki aromaterapeutyczne, odprężającą muzykę relaksacyjną i wysokiej jakości świece zapachowe, które umożliwią nadanie naszemu spotkaniu prawdziwie rytualny charakter.

Dla nas masaż jest prawdziwą celebracją komfortu i chwilą, w której ciało i duch zyskują szansę na znalezienie optymalnego połączenia. Bez konieczności myślenia o zewnętrznym świecie, a z możliwością wyciszenia się i zajrzenia w głąb siebie.

Zapraszamy do Starej Łaźni, aby odkryć własne wnętrze na nowo i pozbyć się uciążliwego balastu wywołanego nadmiernym stresem.