close
loading

Masaż rozluźniający pleców Kraków

MASAŻ ROZLUŹNIAJĄCY PLECÓW

Wielogodzinna praca, ciągłe podróże za kółkiem, nadmierna aktywność fizyczna i długotrwały stres niejednokrotnie dają o sobie znać poprzez utrzymujące się uczucie przemęczenia lub sztywności. W pierwszej kolejności zaczynamy je odczuwać w mięśniach znajdujących się w okolicach karku, szyi, barków, ramion i pleców. Nic dziwnego, bo właśnie te miejsca najczęściej gromadzą skumulowane napięcie po niezwykle intensywnym dniu na pełnych obrotach. Dlatego sesja masażu relaksacyjnego umożliwi pozbycie się przesadnego uczucia ciężkości i sprawi, że na dobre zapomnimy o codziennych trudach i osiągniemy stan błogiego odprężenia!

Masaż rozluźniający - dlaczego warto?

  • Zapewnia normalizację napięcia mięśniowego
  • Łagodzi uczucie nadmiernego przeciążenia i dyskomfortu
  • Wspomaga przywrócenie prawidłowego zakresu ruchomości
  • Pozwala na wyciszenie po intensywnym i pełnym pośpiechu dniu
  • Neutralizuje następstwa nadmiernej aktywności fizycznej i obciążającej pracy
  • Wpływa na zachowanie dobrego nastroju i reguluje funkcjonowanie systemu nerwowego

Cennik Stara Łaźnia SPA

30 min / 100 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż rozluźniający pleców w Krakowie

W przeciwieństwie do masażu klasycznego, wersja rozluźniająca odbywa się przy użyciu znacznie mniejszej siły i delikatniejszych ruchów. Masażyści w naszym salonie zadbają, aby każda kolejna technika zapewniała jeszcze większą dozę ukojenia dla przeciążonych pleców i powodowała odczuwalny spadek utrzymującego się uczucia zmęczenia. Przekonasz się, że Twój kark, barki i ramiona będą w kompletnie innej kondycji i zostaną pozbawione uciążliwych dolegliwości bólowych. Pomimo rozluźniającego charakteru, nasz masaż zapewni Ci dodatkową energię, którą poczujesz następnego ranka po pierwszej sesji!

Masaż rozluźniający może być dobrym uzupełnieniem po zabiegu masażu tradycyjnego, ale i nie tylko. Rozluźnienie pleców można z łatwością połączyć z masażem antystresowym, sesjami głęboko relaksacyjnymi i odprężającymi, a także wykorzystać jako dodatek do okładów czy innych rytuałów w naszym spa. Dla par przygotowaliśmy specjalny masaż relaksacyjny dla Dwojga, który może stanowić idealną opcję na prezent dla kogoś bliskiego bądź zupełnie niespodziewany sposób na romantyczną randkę!