close
loading

Masaż firmowy na maśle Shea Kraków

MASAŻ FIRMOWY "STARA ŁAŹNIA" NA MAŚLE SHEA

Masz niepowtarzalną okazję, aby przekonać się na własnej skórze, co kryje się za nazwą Starej Łaźni! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy seans masażu, którego nie uświadczysz w żadnym innym salonie czy ośrodku SPA! Dzięki odpowiednio dobranym ruchom, połączeniu kilku technik masażu oraz odżywczym i pielęgnacyjnym właściwościom masła shea odczujesz nieprawdopodobny relaks już po pierwszej sesji. Jesteśmy wręcz pewni, że nie zapomnisz tego przeżycia przez długi czas i to tylko kwestia czasu nim spotkamy się znowu. Stara Łaźnia to miejsce, które pozwala zapomnieć o wszystkich uciążliwych problemach i przekonać się o prawdziwej magii drzemiącej w kojących właściwościach zabiegów masażu!

Masaż firmowy na maśle Shea - dlaczego warto?

  • Autorski i niepowtarzalny program, który pozwala na relaks ciała i wyciszenie ducha
  • Masaż obejmujący całe ciało wraz z twarzą i głową – kompleksowy seans
  • Zabieg przeprowadzony z użyciem odżywczego i nawilżającego masła shea
  • Delikatnie odpręża obolałe struktury mięśniowe i łagodzi stany przeciążeniowe
  • Wspomaga redukcję podwyższonego napięcia mięśniowego wynikającego z różnych przyczyn (np. nadmiernego stresu lub intensywnej aktywności fizycznej)
  • Oddziałuje na poprawę odżywiania skóry i zwiększa jej nawilżenie
  • Korzystnie wpływa na stan samopoczucia

Cennik Stara Łaźnia SPA

75 min / 210 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż firmowy na maśle Shea w Krakowie

Prawdziwą gratką masażu Stara Łaźnia jest wykorzystanie wysokiej jakości oleju z owoców masłosza Parka, który potocznie nazywany jest masłem shea. Oprócz tego, że stanowi bardzo dobry środek poślizgowy do wykonywania wszelkich technik manualnych, to dodatkowo wykazuje niezwykle wartościowe właściwości na stan skóry. Masło shea świetnie sprawdzi się w przeciwdziałaniu nadmiernej suchości i zmęczeniu, wspomoże redukcję zmarszczek oraz zapewni dodatkowe wsparcie dla odnowy jej elastyczności i jędrności.

Jeżeli sądzisz, że dotychczasowe zabiegi masażu były skuteczne, to czas sprawdzić nasz firmowy seans. W żadnym innym miejscu nie będziesz mieć szansy, aby doznać tak kompleksowego rozluźnienia dla całego ciała i ducha. Poczuj prawdziwy klimat i moc Starej Łaźni, która stanie się Twoim azylem przed codziennymi trudami.