close
loading

Masaż relaksujący i regenerujący dla stóp Kraków

MASAŻ RELAKSUJĄCY I REGENERUJĄCY DLA STÓP

Choć sesje masażu klasycznego raczej kojarzą się ze zmęczonym karkiem i obolałymi plecami, to w praktyce całe ciało może wykorzystać jego pozytywne właściwości dla normalizacji napięcia mięśniowego i oddziaływania na procesy regeneracji. Tym razem pojawia się szansa, aby wypróbować jego skutecznego działania na własnych… stopach! Te natomiast każdego dnia pokonują dziesiątki kilometrów, dźwigają nieprawdopodobny ciężar oraz amortyzują działające siły nacisku. W efekcie nigdy nie zyskują należnego odpoczynku, a utrzymujące się uczucie ciężkości i przemęczenia stopniowo przekłada się na całe kończyny dolne. Dlatego nie zwlekaj i już teraz przekonaj się, że masaż stóp przyniesie Ci znacznie większą ulgę niż mogłeś przypuszczać!

Masaż stóp - dlaczego warto?

  • Stymuluje prawidłowy przepływ krwi i pozytywnie oddziałuje na pracę systemu krążenia
  • Łagodzi uczucie nadmiernego przemęczenia i zapewnia prawdziwą lekkość
  • Wspomaga normalizacje nadmiernego napięcia mięśniowego oraz redukuje uczucie obrzmienia
  • Może korzystnie oddziaływać na punkty energetyczne stóp, co stanowi jeden z elementów refleksoterapii
  • Stymuluje naturalne procesy detoksykacji ustroju ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii
  • Pozwala zwiększyć wytrzymałość stóp na zmęczenie w trakcie codziennego funkcjonowania oraz ograniczyć ich przedwczesne zmęczenie

Cennik Stara Łaźnia SPA

30 min / 90 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż stóp w Krakowie

Sesja masażu stóp to jednak nie tylko techniki manualne. Seans jest realizowany w asyście aromatycznych i uspokajających ziół, które zagwarantują dodatkowe wsparcie dla redukcji utrzymującego się stresu oraz wprawią w należne odprężenie. Z kolei delikatna i odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna sprawi, że delikatny masaż z każdą minutą pozwoli nam dosłownie odpłynąć na fali przyjemności i rozluźnienia!

Polecamy połączyć ten zabieg z pozostałymi rodzajami masaży z naszej oferty. Wykorzystanie go wraz z masażem antystresowym lub chwilą ukojenia dla zmęczonych nóg pozwoli zadbać o zyskanie prawdziwego komfortu podczas wizyty w naszym salonie. Podaruj własnym stopom nowe życie i przygotuj się na zupełnie niespodziewane doznania!