close
loading

Masaż antystresowy Kraków

MASAŻ ANTYSTRESOWY RĄK, NÓG I GŁOWY

Stres w dzisiejszych czasach to nic nowego, a każdy z nas poprzez nieustanny pośpiech i ogrom obowiązków odczuwa jego skutki. Stres to także stan długotrwale utrzymującego się obciążenia psychofizycznego, który może być przyczyną szeregu negatywnych następstw – problemów ze snem, apatii, utrzymującego się zmęczenia, nieustannego braku energii, poczucia zrezygnowania i uczucia ciężkości. Duży poziom stresu jest również odczuwalny w obrębie ciała i mięśni. Zwłaszcza okolic głowy, ramion, dłoni i stóp. Właśnie dlatego warto zdecydować się na niezwykle przyjemną sesję masażu antystresowego, który pozwoli skutecznie pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych objawów i ułatwi zapomnienie o przytłaczających problemach dnia codziennego.

Masaż antystresowy - dlaczego warto?

  • Ogranicza stres i stan niepokoju
  • Redukuje wysoki poziom napięcia psychofizycznego
  • Pozwala złagodzić nadmierne przeciążenie systemu nerwowego
  • Niweluje zły nastrój i pozwala przywrócić dobre samopoczucie
  • Ułatwia wyeliminowanie następstw utrzymującego się zmęczenia
  • Dodaje niezbędnej energii i zwiększa mobilizację do działania
  • Wpływa relaksację bolesnych punktów przeciążeniowych w obrębie mięśni
  • Może okazać się pomocny dla poprawy jakości snu i sprzyjać poprawie samego zasypiania

Cennik Stara Łaźnia SPA

45 min / 130 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż antystresowy w Krakowie

Sesje z masażu antystresowego są realizowane w asyście odpowiednio przygotowanego pomieszczenia, którego wystrój i klimat ma dodatkowo wspomóc uzyskanie dużego poziomu odprężenia. Specjalnie dobrana i stonowana muzyka relaksacyjna umożliwi ukojenie zszarganych nerwów oraz pozwoli na szybsze wyciszenie się od nadmiernej ilości bodźców z całego męczącego dnia. Z kolei delikatny płomień tlących się świec pozwoli na łatwiejsze uspokojenie się i zapewni odpowiedni nastrój podczas seansu.

Masaż antystresowy idealnie sprawdzi się jako dodatek do masaży rozluźniających okolice pleców, głęboko odprężających, a także oferowanych przez nas rytuałów lub kąpieli spa. Z uwagi na miejsce jego wykonywania – głowa, ramiona, dłonie i stopy – masaż antystresowy jest również polecany dla kobiet w ciąży.