close
loading

Masaż relaksacyjny głęboko odprężający Kraków

MASAŻ RELAKSACYJNY GŁĘBOKO ODPRĘŻAJĄCY

Poznaj prawdziwy sposób na pozbycie się wszelkich nerwów oraz wyciszenie po nawet najbardziej intensywnym dniu. Nadmiar bodźców doświadczanych każdego dnia może okazać się niesamowicie przytłaczający i prowadzić do stopniowego kumulowania się stresu. Ciało zaczyna odczuwać niewyobrażalne zmęczenie, nam zaczyna brakować energii do wykonywania prostych czynności, skupienie wyraźnie szwankuje, a samopoczucie aż prosi się o pomoc. Zmęczenie to stan powodujący spadek sił ogólnej kondycji psychofizycznej, co w długofalowej perspektywie może okazać się przyczyną wielu niekorzystnych następstw (np. problemów ze snem, rozdrażnienia, utrzymującego się bólu w obrębie struktur mięśniowych i stawowych). Zachęcamy do sprawdzenia masażu relaksacyjnego, który zapewni głębokie odprężenie w nawet najbardziej beznadziejnych przypadkach!

Masaż relaksacyjny - dlaczego warto?

  • Normalizuje nieprawidłowe napięcie mięśni
  • Wspomaga przywrócenie dobrego samopoczucie
  • Zwalcza niekorzystne następstwa długotrwałego stresu i zmęczenia
  • Wprowadza w stan niezwykle mocnego odprężenia fizycznego i psychicznego
  • Usuwa utrzymujące się uczucie przeciążenia w obrębie mięśni i połączeń stawowych
  • Delikatne oddziaływanie na tkanki mięśniowe przy równoczesnym wyciszeniu pobudzonego układu nerwowego

Cennik Stara Łaźnia SPA

60 min / 170 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż relaksacyjny głęboko odprężający w Krakowie

Masaże relaksacyjne o właściwościach głęboko odprężających są wypadkową działania dwóch czynników. Pierwszym są delikatne ruchy, które z odpowiednią intensywnością nacisku doprowadzą do detonizacji nadmiernie napiętych struktur i stymulacji przepływu krwi wraz z chłonką dla poprawy odżywiania struktur mięśniowych. To pozwoli na uzyskanie optymalnej regeneracji po męczącym dniu i szybszy odpoczynek po wysiłku fizycznym.

Drugim jest atmosfera miejsca realizacji zabiegu. Przytulne pomieszczenie w ciepłych i zmysłowych płomieniach świec pozwoli poczuć pożądane bezpieczeństwo oraz ułatwi zapomnienie o wszelkich nieprzyjemnościach i stresach, które rozgrywają się gdzieś tam poza naszym salonem masażu. Tutaj masz okazję podarować sobie niezbędny relaks, na który zasługujesz już od dłuższego czasu!