close
loading

Masaż relaksacyjny dla dwojga Kraków

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA

Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby chwile maksymalnego rozluźnienia dzielić z bliską osobą! W naszej ofercie nie zapomnieliśmy o opcji dla par, które już teraz mogą wspólnie spędzić romantyczną sesję profesjonalnego masażu relaksacyjnego. To idealne rozwiązanie na namiętną randkę, celebrację kolejnej rocznicy związku, zaskakujący prezent lub po prostu ciekawa opcja na spędzenie dnia we dwoje! Nasz salon masażu z łatwością pozwoli na zapomnienie o troskach dnia codziennego, sprawi Wam radość z własnego towarzystwa, a przede wszystkim zadba o Wasze samopoczucie dzięki zrelaksowaniu przemęczonego ciała!

Masaż dla dwojga - dlaczego warto?

  • Ułatwia uzyskanie stanu odprężenia
  • Oddziałuje na polepszenie przepływu krwi
  • Sprzyja redukcji punktów przeciążeniowych
  • Wpływa na poprawę nastroju i samopoczucia
  • Wspomaga eliminację następstw długotrwałego stresu
  • Przyczynia się do wprowadzenia w stan wewnętrznego wyciszenia
  • Korzystnie oddziałuje na normalizację nieprawidłowego napięcia mięśniowego

Cennik Stara Łaźnia SPA

60 min / 320 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż dla dwojga w Krakowie

Sesje masażu relaksacyjnego odbywają się w jednym pomieszczeniu, które zostaje odpowiednio zaadaptowane dla uzyskania odpowiedniego klimatu. Panujący półmrok, ciepłe światło palących się świec i kojąca muzyka relaksacyjna pozwolą Wam przenieść się w całkowicie inne miejsce, które jest pozbawione codziennych trudności i pozwala ukoić zszargane nerwy. W połączeniu z delikatnym dotykiem i odpowiednio dostosowaną siłą oddziaływania na tkanki doznacie niesamowitego odprężenia.

Masaż relaksacyjny dla dwojga jest świetnym sposobem na przywrócenie właściwego balansu psychofizycznego. Profesjonalni masażyści zadbają, aby wszystkie wprowadzone techniki unormowały zaburzone napięcie mięśniowe i doprowadziły do pozbycia się z ciała uczucia nadmiernego przemęczenia. To natomiast pozwoli odpocząć wnętrzu, które niejednokrotnie na drodze codziennego pośpiechu i dużego stresu aż prosi się o chwilę wytchnienia. Tym razem macie jednak szansę, aby kolejny raz pokonać własne słabości we dwoje. I to w niezwykle przyjemny sposób!