close
loading

Masaż aromaterapeutyczny na ciepłej oliwie Kraków

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY NA CIEPŁEJ OLIWIE

Przekonaj się o wyjątkowym połączeniu zmysłowych zapachów z olejków eterycznych, które w połączeniu z delikatnym dotykiem technik masażu pozwolą jeszcze mocniej poczuć ulgę po całym męczącym dniu i wszystkich napotkanych przeszkodach. Masaż aromaterapeutyczny dzięki odpowiedniej sile masowania i ciepłej oliwce zapewni niezbędne rozluźnienie dla nadmiernie obciążonych struktur mięśniowych. Natomiast dobór właściwej nuty zapachowej zaproponowanych olejków pozwoli na uzyskanie pożądanego celu – począwszy od delikatnego pobudzenia i wzrostu energii, przez uspokojenie i odprężenie, a skończywszy na redukcji nadmiernego stresu. Sam zdecyduj, który z nich uatrakcyjni Twój pobyt w naszym salonie masażu i poczuj moc drzemiącą w naturalnych aromatach!

Masaż aromaterapeutyczny - dlaczego warto?

  • Pozwala na kompleksowe wsparcie dla ciała i ducha
  • Równoczesne połączenie masażu z wysokiej jakości olejkami zapachowymi
  • Pozwala na wprowadzenie aromatycznej aury spokoju i wyciszenia
  • Sprzyja ograniczeniu obniżeniu podwyższonego napięcia mięśniowego
  • Wspomaga niwelowanie nadmierny stanów przeciążeniowych
  • Znacząco poprawia regenerację po wytężonym wysiłku fizycznym
  • Polepsza nawilżenie i odżywianie skóry oraz wzmaga jej mikrokrążenie

Cennik Stara Łaźnia SPA

60 min / 180 zł

 

Zabiegi możliwe są 7 dni w tygodniu:  10.00 - 21.00

Zadzwoń i umów się na wizytę

12 222 50 24

Przed wizytą wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna


Masaż aromaterapeutyczny na ciepłej oliwie w Krakowie

Masaże zapachowe dzięki połączeniu kilku bodźców pozwalają na wielowymiarowe wsparcie dla przemęczonego ciała i zaniepokojonego codziennymi problemami ducha. Oddziaływanie na tkanki poprzez techniki palpacyjne, ciepłą oliwę i olejki eteryczne sprawi, że organizm otrzyma niezbędną pomoc na kilku płaszczyznach. A wszystko to w asyście naturalnego i delikatnie unoszącego się zapachu, który zostanie odpowiednio przygotowany przez naszych masażystów. Przez te kilkadziesiąt minut salon zmieni się w całkowicie inne miejsce, które stanie się Twoim azylem przed codziennymi problemami!

Nasi masażyści polecają łączyć masaż aromaterapeutyczny z sesjami antystresowymi i relaksacyjnymi. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby masaże zapachowe wykorzystać po intensywnej sesji masażu klasycznego lub jako wstęp do odprężających kąpieli bądź zabiegów oczyszczających.